Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400 8 GB 4800 SSD 512 GB Intel UHD 730 WLAN + BT klávesnica + myš Windows 11 Pro + USB DVD mechanika – DW316 3 roky profesionálnej podpory
Kód: KOMDELKOP1637Podrobný popis
Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400 8 GB 4800 SSD 512 GB Intel UHD 730 WLAN + BT klávesnica + myš Windows 11 Pro + USB DVD mechanika – DW316 3 roky profesionálnej podpory| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ produktu | PC |
| Výška | 303,5 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Hĺbka | 293 mm |
| Napájanie | 180 W |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,7 GHz |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Maximálny výkon turbo režimu | 148 W |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,8 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,5 GHz |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 20 MB |
| Generácia procesora | Intel Core i5-14xxx |
| Model procesoru | i5-14400 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,5 GHz |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 4800 MT/s |
| Rozloženie pamäte | 1 x 8 GB |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výrobca WLAN radiča | MediaTek |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ skrine | Slim PC |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba | Čierna |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel UHD Graphics 730 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443354130 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ produktu: | PC |
| Výška: | 303,5 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Hĺbka: | 293 mm |
| Napájanie: | 180 W |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,7 GHz |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 148 W |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,8 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,5 GHz |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 20 MB |
| Generácia procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Model procesoru: | i5-14400 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,5 GHz |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 4800 MT/s |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 8 GB |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Výrobca WLAN radiča: | MediaTek |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ skrine: | Slim PC |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel UHD Graphics 730 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
