DAHUA NVR2104-P-4KS3 IP REKORDÉR
Kód: CIPDAUREJ0278Podrobný popis
DAHUA NVR2104-P-4KS3 IP REKORDÉR| Audio RCA výstupy | 1 |
| PoE štandard | IEEE 802.3af/at |
| HDMI výstup | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstupné porty VGA (D-Sub) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Port PoE | 4*10/100Mbps |
| SMD Plus | Áno |
| Šírka výstupného pásma | 60 Mbit/s |
| Režim záznamu | Detekcia pohybu, manuálne nahrávanie, inteligentné nahrávanie, alarm |
| Poskytovaný OS | Embedded LINUX |
| Šírka vstupného pásma | 80 Mbit/s |
| Režimy prehrávania | Okamžité prehrávanie, všeobecné prehrávanie, prehrávanie udalostí, prehrávanie značiek, inteligentné prehrávanie |
| Vstupné video kanály | 4 kanály/kanálov |
| Farba | Biela |
| Šírka balenia | 364 mm |
| Výška | 45,6 mm |
| Hmotnosť | 480 g |
| Hĺbka balenia | 96 mm |
| Šírka | 204,6 mm |
| Hĺbka | 206,4 mm |
| Výška balenia | 261 mm |
| Vstupné napätie | 53 V |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Audio kodeky | PCM; G711A; G711U; G726 |
| Pripojenie alarmu | Áno |
| Súčinnosť medzi klientmi | ONVIF (Profile S / (Profile T / (Profile G), CGI, SDK |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 55 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 93% |
| Podporované webové prehliadače | IE, Edge, Chrome, Firefox, Safari |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Maximálne rozlíšenie (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Upozornenia | The appliance should be installed by a qualified professional., Do not expose the device to moisture or extreme temperatures., The product must be disposed of properly in accordance with local regulations for the disposal of electronics. |
| Maximálna kapacita úložiska | 20 TB |
| Rozhranie pevného disku | SATA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Recorders |
|---|---|
| EAN: | 6923172573520 |
| Audio RCA výstupy: | 1 |
| PoE štandard: | IEEE 802.3af/at |
| HDMI výstup: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Výstupné porty VGA (D-Sub): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Port PoE: | 4*10/100Mbps |
| SMD Plus: | Áno |
| Šírka výstupného pásma: | 60 Mbit/s |
| Režim záznamu: | Detekcia pohybu, manuálne nahrávanie, inteligentné nahrávanie, alarm |
| Poskytovaný OS: | Embedded LINUX |
| Šírka vstupného pásma: | 80 Mbit/s |
| Režimy prehrávania: | Okamžité prehrávanie, všeobecné prehrávanie, prehrávanie udalostí, prehrávanie značiek, inteligentné prehrávanie |
| Vstupné video kanály: | 4 kanály/kanálov |
| Farba: | Biela |
| Šírka balenia: | 364 mm |
| Výška: | 45,6 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Hĺbka balenia: | 96 mm |
| Šírka: | 204,6 mm |
| Hĺbka: | 206,4 mm |
| Výška balenia: | 261 mm |
| Vstupné napätie: | 53 V |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Audio kodeky: | PCM; G711A; G711U; G726 |
| Pripojenie alarmu: | Áno |
| Súčinnosť medzi klientmi: | ONVIF (Profile S / (Profile T / (Profile G), CGI, SDK |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 55 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 93% |
| Podporované webové prehliadače: | IE, Edge, Chrome, Firefox, Safari |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Maximálne rozlíšenie (HDMI): | 3840 x 2160 px |
| Upozornenia: | The appliance should be installed by a qualified professional., Do not expose the device to moisture or extreme temperatures., The product must be disposed of properly in accordance with local regulations for the disposal of electronics. |
| Maximálna kapacita úložiska: | 20 TB |
| Rozhranie pevného disku: | SATA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
