JBL PartyBox Encore Essential

Kód: 211266
Novinka
Neohodnotené
Značka: JBL
€228 €190 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Prenosný reproduktor JBL Encore Essential zaručene oživí každú párty alebo oslavu! Môžete si vychutnať úžasný zvuk JBL Original Pro Sound s hlbokými basmi, ktoré dopĺňa zabudovaná svetelná šou. Reproduktor má telo odolné voči vode a výkonnú batériu, takže si ho môžete vziať so sebou k bazénu alebo na pláž. Na jedno nabitie batérie poskytuje až 6 hodín nepretržitej zábavy s možnosťou pripojenia dvoch reproduktorov pre ešte výkonnejší zvuk. Hudbu môžete prehrávať káblovo aj bezdrôtovo a dokonca môžete pripojiť aj káblový mikrofón.

Užite si párty kdekoľvek

Vďaka praktické rukoväte a dizajn vodeodolný môžete JBL Encore Essential jednoducho uchopiť a choďte sa baviť, kam chcete. Telo zariadenia má stupeň ochrany IPX4, takže môžete ľahko tancovať na pláži alebo relaxovať pri bazéne.

Užite si párty kdekoľvek

Prehráva takmer všetko

Používanie stránky technológia Bluetooth môžete skladby prehrávajte bezdrôtovo na stránke - napríklad priamo z telefónu. K dispozícii je aj Konektor USB na pripojenie flash diskov alebo vstup kábla AUX. Chcete svoju párty premeniť na karaoke párty? Potom jednoducho pripojte káblový mikrofón.

Prehráva takmer všetko

Dynamická svetelná šou

Vytvorte úžasnú atmosféru pomocou dynamická svetelná šou so svetelným kruhom a stroboskopické efekty, ktoré rozprúdia párty na maximum a synchronizovať sa s rytmom vašej hudby. Chcete si užiť dvojitá porcia hudba a svetelné efekty? Len bezdrôtové pripojenie dvaja rečníci využívajúci technológiu Skutočné bezdrôtové stereo.

Dynamická svetelná šou

Aplikácia PartyBox

S aplikácia JBL PartyBox uľahčí ovládanie reproduktora viac ako kedykoľvek predtým. Pomocou telefónu môžete jednoducho nastaviť hudobné efekty, aktualizovať nastavenia alebo vy prispôsobiť farby svetelnej šou vytvoriť dokonalú atmosféru.

Aplikácia PartyBox

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: