Activejet Nástenné svietidlo LED AJE-LIVIO WW
Kód: OSWACJLSU0036Podrobný popis
Activejet Nástenné svietidlo LED AJE-LIVIO WW| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 1050 mm |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Čas zapnutia | 1000 ms |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Nie |
| Vhodné umiestnenie | Kuchyne, Obývacia izba, Jedáleň, Chodba, Spálne |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Spôsob montáže | Zarovnané |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stmievateľné | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Výmeniteľný zdroj svetla | Nie |
| Svetelný tok | 1550 lm |
| Typ žiarovky | LED |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Počet žiaroviek | 294 žiaroviek |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Maximálna teplota farby | 2700 K |
| Životnosť žiarovky | 30000 h |
| Celkový príkon | 11 W |
| Upozornenia | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sconces |
|---|---|
| EAN: | 5901443122739 |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 1050 mm |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Čas zapnutia: | 1000 ms |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Nie |
| Vhodné umiestnenie: | Kuchyne, Obývacia izba, Jedáleň, Chodba, Spálne |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Spôsob montáže: | Zarovnané |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stmievateľné: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Výmeniteľný zdroj svetla: | Nie |
| Svetelný tok: | 1550 lm |
| Typ žiarovky: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Počet žiaroviek: | 294 žiaroviek |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Maximálna teplota farby: | 2700 K |
| Životnosť žiarovky: | 30000 h |
| Celkový príkon: | 11 W |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
