Activejet Nástenné svietidlo LED AJE-LOGAN
Kód: OSWACJKIN0115Podrobný popis
Activejet Nástenné svietidlo LED AJE-LOGAN| Výška | 112 mm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Šírka | 398 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Spôsob montáže | Zarovnané |
| Vhodné umiestnenie | Reštaurácia, Jedáleň, Univerzálne, Spálne, Domácnosť/kancelária, Kancelária, Obývacia izba, Chodba |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Nie |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Štartovací čas | 1 s |
| Typ žiarovky | LED |
| Farba svetla | Žltá, Teplá biela |
| Typ krytu lampy | Žiarovky bez možnosti výmeny |
| Dodávaná žiarovka | Áno |
| Životnosť žiarovky | 30000 h |
| Maximálna teplota farby | 3000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Počet žiaroviek | 132 žiaroviek |
| Celkový príkon | 17,5 W |
| Svetelný tok | 1500 lm |
| Upozornenia | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sconces |
|---|---|
| EAN: | 5901443123675 |
| Výška: | 112 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Šírka: | 398 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Spôsob montáže: | Zarovnané |
| Vhodné umiestnenie: | Reštaurácia, Jedáleň, Univerzálne, Spálne, Domácnosť/kancelária, Kancelária, Obývacia izba, Chodba |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Nie |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Štartovací čas: | 1 s |
| Typ žiarovky: | LED |
| Farba svetla: | Žltá, Teplá biela |
| Typ krytu lampy: | Žiarovky bez možnosti výmeny |
| Dodávaná žiarovka: | Áno |
| Životnosť žiarovky: | 30000 h |
| Maximálna teplota farby: | 3000 K |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Počet žiaroviek: | 132 žiaroviek |
| Celkový príkon: | 17,5 W |
| Svetelný tok: | 1500 lm |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
