Nástenné LED svietidlo Activejet AJE-LUNGO Patina
Kód: OSWACJKIN0119Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo Activejet AJE-LUNGO Patina| Výška | 55 mm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Čas zapnutia | 1 s |
| Životnosť | 30000 h |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Typ zdroja | AC |
| Vhodné umiestnenie | Spálne, Jedáleň, Chodba, Obývacia izba, Kuchyne |
| Spôsob montáže | Zarovnané |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Farba | Patina |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Nie |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stmievateľné | Nie |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Počet LED | 288 |
| Maximálna teplota farby | 4000 K |
| Svetelný tok | 1350 lm |
| Výkon lampy | 10 W |
| Upozornenia | Always switch off the power before cleaning or maintenance., Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sconces |
|---|---|
| EAN: | 5901443391210 |
| Výška: | 55 mm |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Čas zapnutia: | 1 s |
| Životnosť: | 30000 h |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Typ zdroja: | AC |
| Vhodné umiestnenie: | Spálne, Jedáleň, Chodba, Obývacia izba, Kuchyne |
| Spôsob montáže: | Zarovnané |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Farba: | Patina |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Nie |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stmievateľné: | Nie |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Počet LED: | 288 |
| Maximálna teplota farby: | 4000 K |
| Svetelný tok: | 1350 lm |
| Výkon lampy: | 10 W |
| Upozornenia: | Always switch off the power before cleaning or maintenance., Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
