Nástenné svietidlo Activejet LED AJE-HILTON White NW
Kód: OSWACJKIN0120Podrobný popis
Nástenné svietidlo Activejet LED AJE-HILTON White NW| Výška | 55 mm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Priemer produktu | 103 mm |
| Typ zdroja | AC |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Čas zapnutia | 1 s |
| Životnosť | 30000 h |
| Vhodné umiestnenie | Jedáleň, Kuchyne, Spálne, Chodba, Obývacia izba |
| Spôsob montáže | Zarovnané |
| Farba | Biela |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Základný materiál | Hliník, Kov |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stmievateľné | Nie |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Výkon lampy | 13 W |
| Počet LED | 108 |
| Maximálna teplota farby | 4000 K |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Upozornenia | Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations., Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sconces |
|---|---|
| EAN: | 5901443391197 |
| Výška: | 55 mm |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Priemer produktu: | 103 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Čas zapnutia: | 1 s |
| Životnosť: | 30000 h |
| Vhodné umiestnenie: | Jedáleň, Kuchyne, Spálne, Chodba, Obývacia izba |
| Spôsob montáže: | Zarovnané |
| Farba: | Biela |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Základný materiál: | Hliník, Kov |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stmievateľné: | Nie |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Výkon lampy: | 13 W |
| Počet LED: | 108 |
| Maximálna teplota farby: | 4000 K |
| Svetelný tok: | 450 lm |
| Upozornenia: | Always switch off the power before cleaning or maintenance., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations., Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
