Elektrická obrazovka Avtek Business Electric 300P
Kód: SYSAVTEKR0023Podrobný popis
Elektrická obrazovka Avtek Business Electric 300P| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ) | 300 x 227,5 cm |
| Okraje | 5 cm |
| Typ pohonu | Motorizované |
| Možnosti montáže | Strop |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 181,2 cm, 2,9 m |
| Upozornenia | Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5907731330329 |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ): | 300 x 227,5 cm |
| Okraje: | 5 cm |
| Typ pohonu: | Motorizované |
| Možnosti montáže: | Strop |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ): | 181,2 cm, 2,9 m |
| Upozornenia: | Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
