Premietacie plátno Avtek Cinema Electric 200 16:9, uhlopriečka 85,8"
Kód: MULAVTEKR0060Podrobný popis
Premietacie plátno Avtek Cinema Electric 200 16:9, uhlopriečka 85,8"| Uhlopriečka | 85,8" |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 107 cm, 190 cm |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ) | 200 x 200 cm |
| Typ pohonu | Електричний |
| Povrch displeja | Biela matná |
| Spôsob montáže | Stropné / nástenné |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5907731313735 |
| Uhlopriečka: | 85,8" |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ): | 107 cm, 190 cm |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ): | 200 x 200 cm |
| Typ pohonu: | Електричний |
| Povrch displeja: | Biela matná |
| Spôsob montáže: | Stropné / nástenné |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
