Projekčné plátno Avtek TRIPOD Pro 200 1:1
Kód: MULAVTEKR0005Podrobný popis
Projekčné plátno Avtek TRIPOD Pro 200 1:1| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 195 cm |
| Natívny pomer strán | 1:1 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ) | 200 x 200 cm |
| Typ pohonu | Manuálne |
| Farba | Čierna, Biela |
| Farba skrine | Čierna |
| Okraje | 2,5 cm |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Upozornenia | Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5907731310055 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ): | 195 cm |
| Natívny pomer strán: | 1:1 |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ): | 200 x 200 cm |
| Typ pohonu: | Manuálne |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Farba skrine: | Čierna |
| Okraje: | 2,5 cm |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Upozornenia: | Handle with care when unrolling and rolling the screen to avoid cutting fingers., Mounting on the ceiling or wall should be carried out in accordance with the instructions to ensure stability and safety., Keep the projection screen away from sources of fire and heat to prevent damage to the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
