Projekčné plátno Maclean, 120", 240x180cm, 25mm rám 4:3, napínacie háčiky, MC-169
Kód: SYSMCNEKR0017Podrobný popis
Projekčné plátno Maclean, 120", 240x180cm, 25mm rám 4:3, napínacie háčiky, MC-169| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 240 cm, 180 cm |
| Uhlopriečka displeja | 3,05 m (120") |
| Natívny pomer strán | 4:3 |
| Pozorovací uhol | 179° |
| Materiál | Polyester |
| Upozornenia | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Follow the manufacturer's instructions., Iron in accordance with the manufacturer's recommendations., Use appropriate accessories in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage to the unit., Wash according to the instructions on the label. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5902211140337 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ): | 240 cm, 180 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 3,05 m (120") |
| Natívny pomer strán: | 4:3 |
| Pozorovací uhol: | 179° |
| Materiál: | Polyester |
| Upozornenia: | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Follow the manufacturer's instructions., Iron in accordance with the manufacturer's recommendations., Use appropriate accessories in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage to the unit., Wash according to the instructions on the label. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
