Einhell GP-CT 36/35 35 cm Batérie Čierna, Červená
Kód: NAKEINPKA0018Podrobný popis
Einhell GP-CT 36/35 35 cm Batérie Čierna, Červená| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Model | Strunový vyžínač |
| Farba | Čierna, Červená |
| Rezný priemer (max) | 35 cm |
| Typ hlavy | Nylonová niť |
| Dĺžka násady | Rúčka v tvare D - otočná |
| Hmotnosť | 3,45 kg |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Vyberateľná batéria | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Scythes and Trimmers |
|---|---|
| EAN: | 4006825670608 |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Model: | Strunový vyžínač |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Rezný priemer (max): | 35 cm |
| Typ hlavy: | Nylonová niť |
| Dĺžka násady: | Rúčka v tvare D - otočná |
| Hmotnosť: | 3,45 kg |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
