ADATA AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 flash pamäť 256 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10
Kód: PAMADTSDG0048Podrobný popis
ADATA AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 flash pamäť 256 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10| Obsahuje pamäťový adaptér | SD |
| Ochranné funkcie | Vodeodolný, statická skúška, Odolný proti nárazom |
| Farba | Červená, Čierna |
| Certifikácia | CE, FCC, RCM, EAC, VCCI |
| Šírka | 11 mm |
| Výška | 1 mm |
| Hmotnosť | 0,25 g |
| Hĺbka | 15 mm |
| Napätie pamäte | 3.6 V, 3.3 V, 2.1, 2.7, 2.8 |
| Kapacita | 256 GB |
| Rýchlosť čítania | 100 MB/s |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-I |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 3 (U3) |
| Trieda rýchlosti videa | V30 |
| Typ Flash karty | MicroSDXC |
| Rýchlosť zápisu | 80 MB/s |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -25 - 85 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 4710273772165 |
| Obsahuje pamäťový adaptér: | SD |
| Ochranné funkcie: | Vodeodolný, statická skúška, Odolný proti nárazom |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Certifikácia: | CE, FCC, RCM, EAC, VCCI |
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Hmotnosť: | 0,25 g |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Napätie pamäte: | 3.6 V, 3.3 V, 2.1, 2.7, 2.8 |
| Kapacita: | 256 GB |
| Rýchlosť čítania: | 100 MB/s |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-I |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 3 (U3) |
| Trieda rýchlosti videa: | V30 |
| Typ Flash karty: | MicroSDXC |
| Rýchlosť zápisu: | 80 MB/s |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -25 - 85 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
