Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Trieda 10
Kód: PAMKINSDG0212Podrobný popis
Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Trieda 10| Vodotesné až do | 1 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX7 |
| Ochranné funkcie | Teplovzdorné, Odolný proti nárazom, Vodeodolný |
| Farba | Biela, Čierna |
| Certifikácia | FCC |
| Výška | 1 mm |
| Šírka | 11 mm |
| Hĺbka | 15 mm |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 1 (U1) |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-I |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Rýchlosť čítania | 95 MB/s |
| Trieda výkonu pre aplikácie | A1 |
| Rýchlosť zápisu | 45 MB/s |
| Typ Flash karty | MicroSD |
| Kapacita | 128 GB |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85235190 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -25 - 85 °C |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 740617290141 |
| Vodotesné až do: | 1 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX7 |
| Ochranné funkcie: | Teplovzdorné, Odolný proti nárazom, Vodeodolný |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Certifikácia: | FCC |
| Výška: | 1 mm |
| Šírka: | 11 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 1 (U1) |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-I |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Rýchlosť čítania: | 95 MB/s |
| Trieda výkonu pre aplikácie: | A1 |
| Rýchlosť zápisu: | 45 MB/s |
| Typ Flash karty: | MicroSD |
| Kapacita: | 128 GB |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85235190 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -25 - 85 °C |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
