Pamäťová karta SanDisk Ultra 32GB SDHC 100MB/s UHS-I Class 10
Kód: PAMSADSDG0305Podrobný popis
Pamäťová karta SanDisk Ultra 32GB SDHC 100MB/s UHS-I Class 10| Ochranné funkcie | Teplovzdorné, Odolné proti röntgenu, Vodeodolný, Odolný proti nárazom |
| Hmotnosť | 9,07 g |
| Výška | 127 mm |
| Šírka | 76,2 mm |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-I |
| Kapacita | 32 GB |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Typ Flash karty | SDHC |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 1 (U1) |
| Rýchlosť čítania | 100 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659185275 |
| Ochranné funkcie: | Teplovzdorné, Odolné proti röntgenu, Vodeodolný, Odolný proti nárazom |
| Hmotnosť: | 9,07 g |
| Výška: | 127 mm |
| Šírka: | 76,2 mm |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-I |
| Kapacita: | 32 GB |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Typ Flash karty: | SDHC |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 1 (U1) |
| Rýchlosť čítania: | 100 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
