PNY Performance Plus 16 GB MicroSDHC Trieda 10
Kód: PAMPNYSDG0002Podrobný popis
PNY Performance Plus 16 GB MicroSDHC Trieda 10| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 1 mm |
| Šírka | 12 mm |
| Výška | 15 mm |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Typ Flash karty | MicroSDHC |
| Kapacita | 16 GB |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85235190 |
| Upozornenia | Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 751492625669 |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 1 mm |
| Šírka: | 12 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Typ Flash karty: | MicroSDHC |
| Kapacita: | 16 GB |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85235190 |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
