SanDisk Max Endurance 64 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10
Kód: PAMSADSDG0379Podrobný popis
SanDisk Max Endurance 64 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 30000 h |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Teplovzdorné |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 4,5 g |
| Hĺbka | 24 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 0,5 mm |
| Typ Flash karty | MicroSDXC |
| Kapacita | 64 GB |
| Trieda rýchlosti videa | V30 |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 3 (U3) |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-I |
| Rýchlosť čítania | 100 MB/s |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Rýchlosť zápisu | 40 MB/s |
| Hĺbka balenia | 80 mm |
| Výška balenia | 69 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka balenia | 40 mm |
| HS kód | 85235190 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -25 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Upozornenia | Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659178505 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 30000 h |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Teplovzdorné |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 4,5 g |
| Hĺbka: | 24 mm |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 0,5 mm |
| Typ Flash karty: | MicroSDXC |
| Kapacita: | 64 GB |
| Trieda rýchlosti videa: | V30 |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 3 (U3) |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-I |
| Rýchlosť čítania: | 100 MB/s |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Rýchlosť zápisu: | 40 MB/s |
| Hĺbka balenia: | 80 mm |
| Výška balenia: | 69 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka balenia: | 40 mm |
| HS kód: | 85235190 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -25 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and humidity., Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
