SanDisk SDSDXEP-064G-GN4IN flash pamäť 64 GB SDXC UHS-II Trieda 10
Kód: PAMSADSDG0372Podrobný popis
SanDisk SDSDXEP-064G-GN4IN flash pamäť 64 GB SDXC UHS-II Trieda 10| Farba | Čierna |
| Výška | 2,1 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Šírka | 24 mm |
| Typ Flash karty | SDXC |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Kapacita | 64 GB |
| Trieda rýchlosti videa | V60 |
| Rýchlosť čítania | 280 MB/s |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-II |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 3 (U3) |
| Rýchlosť zápisu | 100 MB/s |
| Hĺbka balenia | 154 mm |
| Výška balenia | 16 mm |
| Šírka balenia | 107 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -25 - 80 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Upozornenia | Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Avoid contact with water and humidity., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659202125 |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 2,1 mm |
| Hĺbka: | 32 mm |
| Šírka: | 24 mm |
| Typ Flash karty: | SDXC |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Kapacita: | 64 GB |
| Trieda rýchlosti videa: | V60 |
| Rýchlosť čítania: | 280 MB/s |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-II |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 3 (U3) |
| Rýchlosť zápisu: | 100 MB/s |
| Hĺbka balenia: | 154 mm |
| Výška balenia: | 16 mm |
| Šírka balenia: | 107 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -25 - 80 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Upozornenia: | Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Avoid contact with water and humidity., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
