SanDisk Ultra 128 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10
Kód: PAMSADSDG0347Podrobný popis
SanDisk Ultra 128 GB MicroSDXC UHS-I Trieda 10| Obsahuje pamäťový adaptér | SD |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Teplovzdorné |
| Farba | Červená, Šedá |
| Výška | 0,5 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Trieda pamäťovej karty | Trieda 10 |
| Trieda rýchlosti UHS | Class 1 (U1) |
| Typ vnútornej pamäte | UHS-I |
| Typ Flash karty | MicroSDXC |
| Trieda výkonu pre aplikácie | A1 |
| Kapacita | 128 GB |
| Rýchlosť čítania | 140 MB/s |
| Hĺbka balenia | 80 mm |
| Šírka balenia | 40 mm |
| Výška balenia | 69 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water and humidity. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659200558 |
| Obsahuje pamäťový adaptér: | SD |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Teplovzdorné |
| Farba: | Červená, Šedá |
| Výška: | 0,5 mm |
| Hĺbka: | 24 mm |
| Šírka: | 15 mm |
| Trieda pamäťovej karty: | Trieda 10 |
| Trieda rýchlosti UHS: | Class 1 (U1) |
| Typ vnútornej pamäte: | UHS-I |
| Typ Flash karty: | MicroSDXC |
| Trieda výkonu pre aplikácie: | A1 |
| Kapacita: | 128 GB |
| Rýchlosť čítania: | 140 MB/s |
| Hĺbka balenia: | 80 mm |
| Šírka balenia: | 40 mm |
| Výška balenia: | 69 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store away from strong sources of electromagnetic radiation., Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water and humidity. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
