SERVEROVÁ SKRIŇA LANBERG 19“ 4U ATX 350/10 SC01-3
Kód: OIALAEOBS0004Podrobný popis
SERVEROVÁ SKRIŇA LANBERG 19“ 4U ATX 350/10 SC01-3| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Počet 2.5 " pozícií | 1 |
| Hĺbka | 350 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
| Výška | 177 mm |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Nie |
| Inštalované predné ventilátory | 2x 120 mm |
| LED indikátory | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Server enclosures |
|---|---|
| EAN: | 5901969427608 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Počet 2.5 " pozícií: | 1 |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Šírka: | 430 mm |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Výška: | 177 mm |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Inštalované predné ventilátory: | 2x 120 mm |
| LED indikátory: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
