POLONIA 2018 Mechanický šijací stroj Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0049Podrobný popis
POLONIA 2018 Mechanický šijací stroj Łucznik| Nastaviteľná dĺžka stehu | Áno |
| Voľné rameno | Áno |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Gombíkový typ | 4 kroky |
| Dĺžka stehu | 4 mm |
| Počet programov | 22 |
| Držadlo | Áno |
| Základný materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Funkcie šijacieho stroja | Šitie |
| Úložný priestor príslušenstva | Áno |
| Automatický navliekač ihly | Áno |
| Farba | Biela |
| Nastaviteľná poloha ihly | Nie |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Príkon | 70 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 5902022183103 |
| Nastaviteľná dĺžka stehu: | Áno |
| Voľné rameno: | Áno |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Gombíkový typ: | 4 kroky |
| Dĺžka stehu: | 4 mm |
| Počet programov: | 22 |
| Držadlo: | Áno |
| Základný materiál: | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Funkcie šijacieho stroja: | Šitie |
| Úložný priestor príslušenstva: | Áno |
| Automatický navliekač ihly: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Nastaviteľná poloha ihly: | Nie |
| Šírka: | 365 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hĺbka: | 165 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Príkon: | 70 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
