Šijací stroj ŁUCZNIK Mia
Kód: AGDLUNMSZ0067Podrobný popis
Šijací stroj ŁUCZNIK Mia| Vrátane prítlačnej pätky | Univerzálne, Na vyšívanie zipsov, Pre gombíkové dierky, Na prišívanie gombíkov |
| Počet cievok | 3 kusov |
| Skrutkovač v balení | Áno |
| Úložné puzdro | Áno |
| Olejnička v balení | Áno |
| Quick-Set paličkovanie | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva | Áno |
| Catcher | Húpanie |
| Rozsah nastavenia dĺžky stehu | 0-4 mm |
| Model | Poloautomatický šijací stroj |
| Voľné rameno | Áno |
| Automatický navliekač ihly | Nie |
| Otvor na prenášanie | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlo, otočné |
| Upevnenie nožičiek | Systém MATIC |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Nastaviteľná dĺžka stehu | Áno |
| Základný materiál | Polykarbonát |
| Počet vzorov stehu | 38 |
| Automatické rezanie závitov | Nie |
| Gombíkový typ | 4 kroky |
| Nastavenie tlaku perličiek | Nie |
| Funkcie šijacieho stroja | Šitie |
| Nastavenie napätia nite | 0 - 9 |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Farba | Ružová |
| Šitie dvojitou ihlou | Áno |
| Pedál pre ovládanie nohou | Áno |
| Šírka stehu | 5 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Výška | 300 mm |
| Príkon | 70 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 5902022184445 |
| Vrátane prítlačnej pätky: | Univerzálne, Na vyšívanie zipsov, Pre gombíkové dierky, Na prišívanie gombíkov |
| Počet cievok: | 3 kusov |
| Skrutkovač v balení: | Áno |
| Úložné puzdro: | Áno |
| Olejnička v balení: | Áno |
| Quick-Set paličkovanie: | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva: | Áno |
| Catcher: | Húpanie |
| Rozsah nastavenia dĺžky stehu: | 0-4 mm |
| Model: | Poloautomatický šijací stroj |
| Voľné rameno: | Áno |
| Automatický navliekač ihly: | Nie |
| Otvor na prenášanie: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlo, otočné |
| Upevnenie nožičiek: | Systém MATIC |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Nastaviteľná dĺžka stehu: | Áno |
| Základný materiál: | Polykarbonát |
| Počet vzorov stehu: | 38 |
| Automatické rezanie závitov: | Nie |
| Gombíkový typ: | 4 kroky |
| Nastavenie tlaku perličiek: | Nie |
| Funkcie šijacieho stroja: | Šitie |
| Nastavenie napätia nite: | 0 - 9 |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Farba: | Ružová |
| Šitie dvojitou ihlou: | Áno |
| Pedál pre ovládanie nohou: | Áno |
| Šírka stehu: | 5 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Šírka: | 415 mm |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Výška: | 300 mm |
| Príkon: | 70 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
