Work Sharp Pivot (009-021) brúska
Kód: AGDWOKOST0052Podrobný popis
Work Sharp Pivot (009-021) brúska| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Materiál na ostrenie | Diamant, Keramika |
| Materiál | Kov, Plast, Karbid |
| Druh orezávača | Doska |
| Uhol naklonenia | 25° |
| Upozornenia | Be careful when replacing or using the blades to avoid cuts., Use in accordance with the operating instructions to avoid injury., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sharpeners |
|---|---|
| EAN: | 6629490401674 |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Materiál na ostrenie: | Diamant, Keramika |
| Materiál: | Kov, Plast, Karbid |
| Druh orezávača: | Doska |
| Uhol naklonenia: | 25° |
| Upozornenia: | Be careful when replacing or using the blades to avoid cuts., Use in accordance with the operating instructions to avoid injury., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
