Philips GC026/80 odžmolkovač Čierna
Kód: AGDPHIGDU0007Podrobný popis
Philips GC026/80 odžmolkovač Čierna| Štetec v balení | Áno |
| Vyberateľný kontajner | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Typ batérie | Alkalický, AA |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Nebezpečné látky | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia | 258 g |
| Hĺbka balenia | 168 mm |
| Šírka balenia | 97 mm |
| Výška balenia | 84 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shaver for clothes |
|---|---|
| EAN: | 8720389024962 |
| Štetec v balení: | Áno |
| Vyberateľný kontajner: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Výška: | 58 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 123 mm |
| Typ batérie: | Alkalický, AA |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Nebezpečné látky: | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 258 g |
| Hĺbka balenia: | 168 mm |
| Šírka balenia: | 97 mm |
| Výška balenia: | 84 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
