Braun MGK7410 Čierna Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDBRAGOL0239Podrobný popis
Braun MGK7410 Čierna Lithium-ion (Li-ion)| Tvar | Obdĺžnik |
| Súpravy pre celé telo | Áno |
| Farba | Čierna |
| Presný zastrihávač | Áno |
| Pre presný zastrihávač | Brada, Ucho, Nos |
| Maximálna dĺžka vlasov | 2,1 cm |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Minimálna dĺžka vlasov | 1 mm |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Základňa | Áno |
| Obsahuje zastrihávač | Áno |
| Úložné puzdro | Áno |
| Počet nadstavcov | 9 |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Hrebeň | Áno |
| Funkcie základňovej stanice | Nabíjanie |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Prevádzková doba | 100 min |
| Nabíjateľný | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Umývateľný | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4210201447238 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Súpravy pre celé telo: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Presný zastrihávač: | Áno |
| Pre presný zastrihávač: | Brada, Ucho, Nos |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 2,1 cm |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 1 mm |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Základňa: | Áno |
| Obsahuje zastrihávač: | Áno |
| Úložné puzdro: | Áno |
| Počet nadstavcov: | 9 |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Hrebeň: | Áno |
| Funkcie základňovej stanice: | Nabíjanie |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Prevádzková doba: | 100 min |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Umývateľný: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
