Philips SHAVER Series 5000 S5887/30 pánsky holiaci strojček Rotačný holiaci strojček Zastrihávač Čierna, Šedá
Kód: AGDPHIGOL0393Podrobný popis
Philips SHAVER Series 5000 S5887/30 pánsky holiaci strojček Rotačný holiaci strojček Zastrihávač Čierna, Šedá| Pevný cestovný kufor | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výklopný zastrihávač | Áno |
| Suché a mokré holenie | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka | 3 |
| Farba | Čierna |
| Typ displeja | LED |
| Holiaci systém | Rotačný holiaci strojček |
| Cestovný zámok | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Zastrihávač | Áno |
| Umývateľný | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,04 W |
| Napájací zdroj | Batéria/USB |
| Prevádzková doba | 60 min |
| Čas rýchleho nabíjania | 5 min |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjateľný | Áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Spotreba elektrickej energie | 9 W |
| Indikátor zámku Travel | Áno |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 8720689008471 |
| Pevný cestovný kufor: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výklopný zastrihávač: | Áno |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka: | 3 |
| Farba: | Čierna |
| Typ displeja: | LED |
| Holiaci systém: | Rotačný holiaci strojček |
| Cestovný zámok: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Zastrihávač: | Áno |
| Umývateľný: | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,04 W |
| Napájací zdroj: | Batéria/USB |
| Prevádzková doba: | 60 min |
| Čas rýchleho nabíjania: | 5 min |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Spotreba elektrickej energie: | 9 W |
| Indikátor zámku Travel: | Áno |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
