Mil-Tec Typ Mini II Skladacia lopata Zelená
Kód: SURMLCSSP0001Podrobný popis
Mil-Tec Typ Mini II Skladacia lopata Zelená| Materiál | Uhlíková oceľ, Polypropylene, Guma |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Ochranný náter | Zelená |
| Dĺžka | 405 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Rozmery po zložení | 15,5 z 10 x 6,5 cm |
| Hmotnosť | 560 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 4046872284311 |
| Materiál: | Uhlíková oceľ, Polypropylene, Guma |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Ochranný náter: | Zelená |
| Dĺžka: | 405 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Rozmery po zložení: | 15,5 z 10 x 6,5 cm |
| Hmotnosť: | 560 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
