NexTool NE0114 multifunkčný výkopový nástroj
Kód: SURNXTSSP0004Podrobný popis
NexTool NE0114 multifunkčný výkopový nástroj| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerezová oceľ, Zliatina hliníka |
| Zámok náradia | Áno |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 158 mm |
| Hmotnosť | 1,46 kg |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Use eye and hand protection when using., Use only as intended. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6945064210344 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Zliatina hliníka |
| Zámok náradia: | Áno |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Šírka: | 158 mm |
| Hmotnosť: | 1,46 kg |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Use eye and hand protection when using., Use only as intended. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
