Rexel Optimum AutoFeed+ 225X skartovač s krížovým rezom 55 dB 23 cm čierna, sivá
Kód: BIUREXNIS0075Podrobný popis
Rexel Optimum AutoFeed+ 225X skartovač s krížovým rezom 55 dB 23 cm čierna, sivá| Typ strihu | Krížový rez |
| Objem koša | 60 L |
| Sklenený priezor | Áno |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Skartácia CD | Nie |
| Skartovanie kreditiek | Áno |
| Skartovanie papiera | Áno |
| Úroveň zabezpečenia (papier) | P-4 |
| Rozmer skartácie | 4 x 25 mm |
| Pracovný cyklus | 30 min |
| Skartácia bežného tovaru | Áno |
| Skartácia papiera so svorkou | Áno |
| Typ skartácie | Krížové rezanie |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Pracovná šírka | 23 cm |
| Úroveň hluku | 55 dB |
| Výška | 735 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Hmotnosť | 18 kg |
| HS kód | 84729080 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shredders |
|---|---|
| EAN: | 5028252613910 |
| Typ strihu: | Krížový rez |
| Objem koša: | 60 L |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Skartácia CD: | Nie |
| Skartovanie kreditiek: | Áno |
| Skartovanie papiera: | Áno |
| Úroveň zabezpečenia (papier): | P-4 |
| Rozmer skartácie: | 4 x 25 mm |
| Pracovný cyklus: | 30 min |
| Skartácia bežného tovaru: | Áno |
| Skartácia papiera so svorkou: | Áno |
| Typ skartácie: | Krížové rezanie |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Pracovná šírka: | 23 cm |
| Úroveň hluku: | 55 dB |
| Výška: | 735 mm |
| Hĺbka: | 465 mm |
| Šírka: | 415 mm |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| HS kód: | 84729080 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
