Vileda 141656 čistiaca handrička Látková, nerezová oceľ Sivá, nerezová oceľ
Kód: SPDVI1ZMY0013Podrobný popis
Vileda 141656 čistiaca handrička Látková, nerezová oceľ Sivá, nerezová oceľ| Množstvo | 2 |
| Farba | Šedá |
| Výška balenia | 245 mm |
| Šírka balenia | 115 mm |
| Hĺbka balenia | 20 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 35 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sinks |
|---|---|
| EAN: | 4023103172036 |
| Množstvo: | 2 |
| Farba: | Šedá |
| Výška balenia: | 245 mm |
| Šírka balenia: | 115 mm |
| Hĺbka balenia: | 20 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 35 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
