Čierny drez s flexi batériou - MAIDSINKS BALI drez (62x44) 1B1D čierny + batéria Flessi Black Edition
Kód: AGDMDIZLE0032Podrobný popis
Čierny drez s flexi batériou - MAIDSINKS BALI drez (62x44) 1B1D čierny + batéria Flessi Black Edition| Počet umývadiel | 1 misa s odkvapkávačom |
| Veľkosť odtoku | 8,89 cm (3.5") |
| Materiál drezu | Pyragranit |
| Ochranné krytky | Áno |
| Sifón v cene | Áno |
| Farba | Čierna |
| Tvar drezu | Obdĺžnikový |
| Rozmery prvej nádobky (š x d) | 620 x 440 mm |
| Hĺbka batérie | 23 cm |
| Priemer montážneho otvoru | 3,5 cm |
| Výška batérie | 26 - 44 cm |
| Rozmery umývadla | 62 x 44 cm |
| Upozornenia | Avoid contact with sharp objects that can damage the surface of the sink., Clean regularly to prevent the build-up of deposits that can lead to discolouration. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sinks |
|---|---|
| EAN: | 5903726475167 |
| Počet umývadiel: | 1 misa s odkvapkávačom |
| Veľkosť odtoku: | 8,89 cm (3.5") |
| Materiál drezu: | Pyragranit |
| Ochranné krytky: | Áno |
| Sifón v cene: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Tvar drezu: | Obdĺžnikový |
| Rozmery prvej nádobky (š x d): | 620 x 440 mm |
| Hĺbka batérie: | 23 cm |
| Priemer montážneho otvoru: | 3,5 cm |
| Výška batérie: | 26 - 44 cm |
| Rozmery umývadla: | 62 x 44 cm |
| Upozornenia: | Avoid contact with sharp objects that can damage the surface of the sink., Clean regularly to prevent the build-up of deposits that can lead to discolouration. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
