Cestovný vankúš STS Aeros Pillow Premium Traveller Lime
Kód: SURSSUSHM0022Podrobný popis
Cestovný vankúš STS Aeros Pillow Premium Traveller Lime| Nafukovací | Áno |
| Farba | Limetka |
| Bezpečnostný ventil | Áno |
| Odporúčaný vek | Dospelí |
| Materiál | Polyester, Termoplastický polyuretán (TPU) |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Hmotnosť | 85 g |
| Upozornenia | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags, hammocks, mats |
|---|---|
| EAN: | 9327868102815 |
| Nafukovací: | Áno |
| Farba: | Limetka |
| Bezpečnostný ventil: | Áno |
| Odporúčaný vek: | Dospelí |
| Materiál: | Polyester, Termoplastický polyuretán (TPU) |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
