Vzglavnik SEA TO SUMMIT Aeros Premium Traveller Magenta
Kód: SURSSUSHM0021Podrobný popis
Vzglavnik SEA TO SUMMIT Aeros Premium Traveller Magenta| Puzdro | Áno |
| Najlepšie použitie | Cestovanie |
| Farba | Purpurová |
| Odporúčaný vek | Dospelí |
| Správne použitie | Krk, šija |
| Typ zapínania | Klip |
| Nafukovací | Áno |
| Materiál | Polyester, TPU |
| Hĺbka | 290 mm |
| Výška | 110 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Hmotnosť | 93 g |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags, hammocks, mats |
|---|---|
| EAN: | 9327868138197 |
| Puzdro: | Áno |
| Najlepšie použitie: | Cestovanie |
| Farba: | Purpurová |
| Odporúčaný vek: | Dospelí |
| Správne použitie: | Krk, šija |
| Typ zapínania: | Klip |
| Nafukovací: | Áno |
| Materiál: | Polyester, TPU |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Hmotnosť: | 93 g |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
