Vzglavnik SEA TO SUMMIT Aeros Ultralight Traveller Aqua
Kód: SURSSUSHM0013Podrobný popis
Vzglavnik SEA TO SUMMIT Aeros Ultralight Traveller Aqua| Cestovné puzdro | Áno |
| Nafukovací | Áno |
| Materiál | 20D polyester |
| Najlepšie použitie | Cestovanie |
| Odporúčaný vek | Dospelí |
| Správne použitie | Krk, šija |
| Farba | Tyrkysová |
| Typ zapínania | Klip |
| Hmotnosť | 61 g |
| Hĺbka | 290 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 110 mm |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags, hammocks, mats |
|---|---|
| EAN: | 9327868103744 |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Nafukovací: | Áno |
| Materiál: | 20D polyester |
| Najlepšie použitie: | Cestovanie |
| Odporúčaný vek: | Dospelí |
| Správne použitie: | Krk, šija |
| Farba: | Tyrkysová |
| Typ zapínania: | Klip |
| Hmotnosť: | 61 g |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
