Deuter Orbit 0C/32F - 185 cm syntetický spací vak (Ivy/Ink)
Kód: KEMDUTSPI0013Podrobný popis
Deuter Orbit 0C/32F - 185 cm syntetický spací vak (Ivy/Ink)| Veľkosť (výška) | 185 cm |
| Dĺžka | 2080 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Hmotnosť | 1,46 kg |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Typ zapínania | Zips |
| Extrémna teplota | -15°C |
| Materiál | 75D polyester |
| Komfortná teplota | 5 °C |
| Puzdro | Áno |
| Uzamknutá poloha | Ľavá strana |
| Model | Spacák typu múmia |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| EAN: | 4046051174976 |
| Veľkosť (výška): | 185 cm |
| Dĺžka: | 2080 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 750 mm |
| Hmotnosť: | 1,46 kg |
| Farba: | Modrá, Zelená |
| Typ zapínania: | Zips |
| Extrémna teplota: | -15°C |
| Materiál: | 75D polyester |
| Komfortná teplota: | 5 °C |
| Puzdro: | Áno |
| Uzamknutá poloha: | Ľavá strana |
| Model: | Spacák typu múmia |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
