Deuter Orbit -5C/23F - 185 cm syntetický spací vak (Ivy/Ink)
Kód: KEMDUTSPI0014Podrobný popis
Deuter Orbit -5C/23F - 185 cm syntetický spací vak (Ivy/Ink)| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 740 mm |
| Hmotnosť | 1,77 kg |
| Veľkosť (výška) | 195 cm |
| Dĺžka | 2080 mm |
| Farba | Modrá, Zelená |
| Model | Spacák typu múmia |
| Materiál | 75D polyester, Polyester 50D |
| Uzamknutá poloha | Ľavá strana |
| Typ zapínania | Zips |
| Extrémna teplota | -23°C |
| Puzdro | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| EAN: | 4046051175034 |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 740 mm |
| Hmotnosť: | 1,77 kg |
| Veľkosť (výška): | 195 cm |
| Dĺžka: | 2080 mm |
| Farba: | Modrá, Zelená |
| Model: | Spacák typu múmia |
| Materiál: | 75D polyester, Polyester 50D |
| Uzamknutá poloha: | Ľavá strana |
| Typ zapínania: | Zips |
| Extrémna teplota: | -23°C |
| Puzdro: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
