Google Pixel 10 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Typ-C 12 GB 128 GB 4970 mAh Modrá
Kód: TKOGOGSZA0064Podrobný popis
Google Pixel 10 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Typ-C 12 GB 128 GB 4970 mAh Modrá| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Priestorový zvuk | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Núdzové SOS (satelit) | Áno |
| Vyberací kolík | Áno |
| Hĺbka balenia | 160 mm |
| Výška balenia | 19 mm |
| Hmotnosť | 204 g |
| Hĺbka | 8,6 mm |
| Výška | 152,8 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 310 g |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 16 cm (6.3") |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2424 px |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Typ panelu | OLED |
| Hustota pixelov | 422 ppi |
| Hĺbka farieb | 24 bit |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000000:1 |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Podpora HDR | Áno |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Typ procesoru | |
| Koprocesor | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 95° |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10,5 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 13 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 48 MP |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Časozberný režim | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,7 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Audio priblíženie | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 23° |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Režimy nahrávania videa | 1080p |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 10,8 MP |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1.2" |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu | 1/3.1" |
| Panoráma | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery | 1/3.2" |
| Nočný režim | Áno |
| Makro fotografia | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120° |
| Druh stabilizácie obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 82° |
| Zníženie hluku vetra | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 3,1 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 850, 1800 |
| Bluetooth | Áno |
| 3G štandardy | UMTS |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| 4G štandardy | LTE |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| MIMO | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| NFC | Áno |
| 5G štandard | Sub6 |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Modrá |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Podpora aplikácií Google | Google Cast |
| Kapacita batérie | 4970 mAh |
| Podporované video formáty | H.265, HEVC, H.264, VP9, AV1, AVC |
| Reproduktory | Stereo |
| Počet mikrofónov | 3 |
| GPS | Áno |
| NavIC | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Galileo | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Barometer | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Magnetický snímač | Áno |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | A |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 2953,8 min |
| Trieda opraviteľnosti | B |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840353926981 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Priestorový zvuk: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Núdzové SOS (satelit): | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 160 mm |
| Výška balenia: | 19 mm |
| Hmotnosť: | 204 g |
| Hĺbka: | 8,6 mm |
| Výška: | 152,8 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 310 g |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 16 cm (6.3") |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2424 px |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Hustota pixelov: | 422 ppi |
| Hĺbka farieb: | 24 bit |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kontrastný pomer (typický): | 2000000:1 |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Podpora HDR: | Áno |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Model koprocesoru: | Titan M2 |
| Typ procesoru: | |
| Koprocesor: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 95° |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 10,5 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 13 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 48 MP |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Časozberný režim: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,7 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 23° |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 10,8 MP |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1.2" |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/3.1" |
| Panoráma: | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/3.2" |
| Nočný režim: | Áno |
| Makro fotografia: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 120° |
| Druh stabilizácie obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 82° |
| Zníženie hluku vetra: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 3,1 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 850, 1800 |
| Bluetooth: | Áno |
| 3G štandardy: | UMTS |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| 4G štandardy: | LTE |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| MIMO: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| NFC: | Áno |
| 5G štandard: | Sub6 |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Modrá |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Platforma: | Android |
| Podpora aplikácií Google: | Google Cast |
| Kapacita batérie: | 4970 mAh |
| Podporované video formáty: | H.265, HEVC, H.264, VP9, AV1, AVC |
| Reproduktory: | Stereo |
| Počet mikrofónov: | 3 |
| GPS: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Magnetický snímač: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | A |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 2953,8 min |
| Trieda opraviteľnosti: | B |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
