Samsung Galaxy S24 FE Enterprise Edition 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit
Kód: TKOSA1SZA1863Podrobný popis
Samsung Galaxy S24 FE Enterprise Edition 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB Typ-C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Výška | 162 mm |
| Šírka | 77,3 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Hmotnosť | 213 g |
| Uhlopriečka displeja | 17 cm (6.7") |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 px |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus+ |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Dynamic AMOLED 2X |
| Model procesoru | 2400e |
| Boost frekvencia procesora | 3,1 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Užívateľská pamäť | 104,5 GB |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 12 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 7680x4320@30fps |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Optický zoom | 3x |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Digitálny zoom | 30x |
| Rozlíšenie videa | 7680 x 4320 px |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 8 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| 3G štandardy | UMTS, WCDMA |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| MIMO | Áno |
| 5G štandard | Sub6 TDD, Sub6 SDL, Sub6 FDD |
| NFC | Áno |
| Modulácia | 1024-QAM |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Farba | Grafit |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Poskytovaný OS | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 4700 mAh |
| Doba prehrávania videa | 28 h |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Podporované video formáty | 3GP, AVI, MP4, WEBM, FLV, MKV, M4V, 3G2 |
| Podporované zvukové formáty | OGA, AAC, MP3, M4A, OTA, DSF, AWB, MIDI, RTTTL, IMY, APE, AMR, OGG, FLAC, WAV, Stredné, 3GA, DFF, RTX, MXMF |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| NavIC | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Geomagnetický senzor | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Barometer | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 8806095826202 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Výška: | 162 mm |
| Šírka: | 77,3 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 213 g |
| Uhlopriečka displeja: | 17 cm (6.7") |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2340 px |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus+ |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Model procesoru: | 2400e |
| Boost frekvencia procesora: | 3,1 GHz |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Užívateľská pamäť: | 104,5 GB |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 10 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 12 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 7680x4320@30fps |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Optický zoom: | 3x |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Digitálny zoom: | 30x |
| Rozlíšenie videa: | 7680 x 4320 px |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 8 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| 3G štandardy: | UMTS, WCDMA |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| MIMO: | Áno |
| 5G štandard: | Sub6 TDD, Sub6 SDL, Sub6 FDD |
| NFC: | Áno |
| Modulácia: | 1024-QAM |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Farba: | Grafit |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Poskytovaný OS: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 4700 mAh |
| Doba prehrávania videa: | 28 h |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Podporované video formáty: | 3GP, AVI, MP4, WEBM, FLV, MKV, M4V, 3G2 |
| Podporované zvukové formáty: | OGA, AAC, MP3, M4A, OTA, DSF, AWB, MIDI, RTTTL, IMY, APE, AMR, OGG, FLAC, WAV, Stredné, 3GA, DFF, RTX, MXMF |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| NavIC: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Geomagnetický senzor: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Barometer: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
