VIVO X300 PRO 16/512 Black 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 6510 mAh Čierna
Kód: TKOVI3SZA0010Podrobný popis
VIVO X300 PRO 16/512 Black 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 6510 mAh Čierna| USB kábel v balení | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hmotnosť | 226 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 90 W |
| Rozlíšenie displeja | 2800 x 1260 px |
| Uhlopriečka displeja | 17,2 cm (6.78") |
| Model procesoru | 9500 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| 5G štandard | n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 6510 mAh |
| GPS | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68, IP69 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6932204510181 |
| USB kábel v balení: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hmotnosť: | 226 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 90 W |
| Rozlíšenie displeja: | 2800 x 1260 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17,2 cm (6.78") |
| Model procesoru: | 9500 |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| 5G štandard: | n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | eSIM |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Android 16.0 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 6510 mAh |
| GPS: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68, IP69 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
