Garmin Instinct 3 3,05 cm (1.2") AMOLED 45 mm Digitálny 390 x 390 px Čierna GPS
Kód: AKGGARSMA0031Podrobný popis
Garmin Instinct 3 3,05 cm (1.2") AMOLED 45 mm Digitálny 390 x 390 px Čierna GPS| Bluetooth | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 4 GB |
| Zámok klávesnice | Áno |
| Detekcia pádu | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Správa osobných informácií | Kalendár, Pripomienkovač udalostí |
| Bežecká dynamika | Áno |
| Automatická pauza | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Časovač | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu | Áno |
| Návrh doby odpočinku | Áno |
| Sledovač aktivity | Áno |
| Funkcia Race predictor | Áno |
| Snímač pohybu nohy | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Find my phone funkcia | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Stopky | Áno |
| Návrhy v reálnom čase | Áno |
| Sledovanie cvičenia | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Podporované aplikácie | Toe-to-Toe™ Challenges, Garmin Messenger, GameOn, Garmin Golf |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Výpočet plochy | Áno |
| Režim Triathlon | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Funkcie prístupnosti | Skratka pre prístupnosť |
| Závod proti tempu | Áno |
| Barometrický výškomer | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Fitness test | Áno |
| Budík | Áno |
| Kontaktný snímač srdcového tepu | Áno |
| Intervalový tréning | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Rozšírené svičenia | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Navrhované aktivity | Rybárčenie, Baseball, Badminton, Volejbal, Turistika, Triatlon, Box, Pilates, Jazdenie, Beh, Hokej, Eliptický, Chôdza, Futbal, Jazda na snowboarde, Basketbal, Motor sports, Tenis, Lov, Golf, Lyžovanie, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Rowing, Bicyklovanie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper |
| Teplomer | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity | Áno |
| Prejdená vzdialenosť | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci | Áno |
| Rozmery (š x h x v) | 45 x 14,9 x 45 mm |
| Hmotnosť | 53 g |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.) | 432 h |
| Životnosť batérie (režim GPS) | 32 h |
| Životnosť batérie | 18 dni, 25 h |
| Farebný displej | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 3,05 cm (1.2") |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Typ displeja | Digitálny |
| Rozlíšenie displeja | 390 x 390 px |
| Podsvietenie | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja | 30 x 30 mm |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Farba pásky | Modrá, Čierna |
| Odolnosť proti vode | 10 bankomat |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 45 mm |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Materiál puzdra na hodinky | Hliník, Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP) |
| Veľkosť zápästia | 137 - 204 mm |
| Farba puzdra na hodinky | Čierna |
| Materiál pásky | Silikón |
| Tvar | Kolo |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Aplikácie pre športové aktivity | Connect IQ |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| EAN: | 753759357139 |
| Bluetooth: | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 4 GB |
| Zámok klávesnice: | Áno |
| Detekcia pádu: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Správa osobných informácií: | Kalendár, Pripomienkovač udalostí |
| Bežecká dynamika: | Áno |
| Automatická pauza: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Meranie efektívnosti tréningu: | Áno |
| Návrh doby odpočinku: | Áno |
| Sledovač aktivity: | Áno |
| Funkcia Race predictor: | Áno |
| Snímač pohybu nohy: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Find my phone funkcia: | Áno |
| Funkcia virtuálneho protivníka: | Áno |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Návrhy v reálnom čase: | Áno |
| Sledovanie cvičenia: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Podporované aplikácie: | Toe-to-Toe™ Challenges, Garmin Messenger, GameOn, Garmin Golf |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Výpočet plochy: | Áno |
| Režim Triathlon: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Funkcie prístupnosti: | Skratka pre prístupnosť |
| Závod proti tempu: | Áno |
| Barometrický výškomer: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Fitness test: | Áno |
| Budík: | Áno |
| Kontaktný snímač srdcového tepu: | Áno |
| Intervalový tréning: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Rozšírené svičenia: | Áno |
| Inteligentné upozornenie: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Rybárčenie, Baseball, Badminton, Volejbal, Turistika, Triatlon, Box, Pilates, Jazdenie, Beh, Hokej, Eliptický, Chôdza, Futbal, Jazda na snowboarde, Basketbal, Motor sports, Tenis, Lov, Golf, Lyžovanie, Šplhanie, Plávanie, Yoga, Rowing, Bicyklovanie, Surfovanie, HIIT, Stair stepper |
| Teplomer: | Áno |
| Automatická detekcia dennej aktivity: | Áno |
| Prejdená vzdialenosť: | Áno |
| Informácie o slnku a mesiaci: | Áno |
| Rozmery (š x h x v): | 45 x 14,9 x 45 mm |
| Hmotnosť: | 53 g |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.): | 432 h |
| Životnosť batérie (režim GPS): | 32 h |
| Životnosť batérie: | 18 dni, 25 h |
| Farebný displej: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 3,05 cm (1.2") |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Rozlíšenie displeja: | 390 x 390 px |
| Podsvietenie: | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 30 x 30 mm |
| Kompatibilita s externými zariadeniami: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Farba pásky: | Modrá, Čierna |
| Odolnosť proti vode: | 10 bankomat |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 45 mm |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Materiál puzdra na hodinky: | Hliník, Polymér vystužený sklenenými vláknami (GFRP) |
| Veľkosť zápästia: | 137 - 204 mm |
| Farba puzdra na hodinky: | Čierna |
| Materiál pásky: | Silikón |
| Tvar: | Kolo |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Aplikácie pre športové aktivity: | Connect IQ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
