Huawei WATCH GT5 46mm 3,63 cm (1.43") AMOLED Digitálny 466 x 466 px Čierna GPS
Kód: AKGHUASMA0049Podrobný popis
Huawei WATCH GT5 46mm 3,63 cm (1.43") AMOLED Digitálny 466 x 466 px Čierna GPS| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| USB vstup | Nie |
| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 11.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 13, Android 13.0, Android 10.0, Android 9.0 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Nabíjačka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Navrhované aktivity | Beh, Bicyklovanie |
| Elektronický kompas | Áno |
| Barometer | Áno |
| Magnetometer | Áno |
| Stopky | Áno |
| Upozornenie na hovory | Áno |
| Hudobný prehrávač | Áno |
| Typ snímača tepovej frekvencie | Optický |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi | Áno |
| Správa osobných informácií | Menstrual cycle |
| Spálené kalórie | Áno |
| Kvalita spánku | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Predpoveď počasia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Upozornenie na správy SMS | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu | Áno |
| Krajina pôvodu | Čína |
| ID volajúceho | Áno |
| Vibračný motor | Áno |
| Vstavaný krokomer | Áno |
| Ovládanie hudby | Áno |
| Sledovanie aktivity | Áno |
| Hmotnosť | 48 g |
| Šírka | 45,8 mm |
| Hĺbka | 10,7 mm |
| Hrúbka | 4,58 cm |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 524 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Životnosť batérie | 14 dni |
| Životnosť batérie (max.) | 336 h |
| Doba nabíjania | 1,66 h |
| Rozlíšenie displeja | 466 x 466 px |
| Typ displeja | Digitálny |
| Uhlopriečka displeja | 3,63 cm (1.43") |
| Technológia zobrazenia | AMOLED |
| Hustota pixelov | 326 ppi |
| GPS | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Farba pásky | Čierna |
| Odolnosť proti vode | 5 bankomat |
| Tvar | Kolo |
| Maximálna dĺžka popruhu | 21 cm |
| Postavenie na trhu | Smartwatch |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP69K |
| Veľkosť puzdra na hodinky | 46 mm |
| Materiál puzdra na hodinky | Nerezová oceľ |
| Minimálna dĺžka popruhu | 14 cm |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Farba puzdra na hodinky | Čierna |
| Šírka balenia | 120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 315 g |
| Výška balenia | 120 mm |
| Hĺbka balenia | 65 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| EAN: | 6942103132001 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| USB vstup: | Nie |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Nie |
| NFC: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 11.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 13, Android 13.0, Android 10.0, Android 9.0 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Nabíjačka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Navrhované aktivity: | Beh, Bicyklovanie |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Magnetometer: | Áno |
| Stopky: | Áno |
| Upozornenie na hovory: | Áno |
| Hudobný prehrávač: | Áno |
| Typ snímača tepovej frekvencie: | Optický |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Snímač kyslíka v krvi: | Áno |
| Správa osobných informácií: | Menstrual cycle |
| Spálené kalórie: | Áno |
| Kvalita spánku: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Predpoveď počasia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Upozornenie na správy SMS: | Áno |
| Funkcia monitorovania stresu: | Áno |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| ID volajúceho: | Áno |
| Vibračný motor: | Áno |
| Vstavaný krokomer: | Áno |
| Ovládanie hudby: | Áno |
| Sledovanie aktivity: | Áno |
| Hmotnosť: | 48 g |
| Šírka: | 45,8 mm |
| Hĺbka: | 10,7 mm |
| Hrúbka: | 4,58 cm |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 524 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Životnosť batérie: | 14 dni |
| Životnosť batérie (max.): | 336 h |
| Doba nabíjania: | 1,66 h |
| Rozlíšenie displeja: | 466 x 466 px |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Uhlopriečka displeja: | 3,63 cm (1.43") |
| Technológia zobrazenia: | AMOLED |
| Hustota pixelov: | 326 ppi |
| GPS: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Farba pásky: | Čierna |
| Odolnosť proti vode: | 5 bankomat |
| Tvar: | Kolo |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 21 cm |
| Postavenie na trhu: | Smartwatch |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP69K |
| Veľkosť puzdra na hodinky: | 46 mm |
| Materiál puzdra na hodinky: | Nerezová oceľ |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 14 cm |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Farba puzdra na hodinky: | Čierna |
| Šírka balenia: | 120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 315 g |
| Výška balenia: | 120 mm |
| Hĺbka balenia: | 65 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
