ADATA Premier pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4
Kód: PAMADTSOO0024Podrobný popis
ADATA Premier pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Komponent pre | Laptop |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| HS kód | 84733020 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Upozornenia | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 4711085930774 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Komponent pre: | Laptop |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| HS kód: | 84733020 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Upozornenia: | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
