G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204-pin SO-DIMM
Kód: PAMGSKSOO0007Podrobný popis
G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204-pin SO-DIMM| Typ vnútornej pamäte | DDR3L |
| Formát pamäte | 204-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 8 GB |
| Napätie pamäte | 1.35 V |
| Frekvencia pamäti | 1600 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Komponent pre | Laptop |
| Farba | Čierna, Červená |
| ECC | Nie |
| CAS latencia | 9 |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 4719692000026 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR3L |
| Formát pamäte: | 204-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 8 GB |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| Frekvencia pamäti: | 1600 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Komponent pre: | Laptop |
| Farba: | Čierna, Červená |
| ECC: | Nie |
| CAS latencia: | 9 |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
