Goodram GR4800S564L40/32G pamäťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Kód: PAMGORSOO0100Podrobný popis
Goodram GR4800S564L40/32G pamäťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 32 GB |
| CAS latencia | 40 |
| Integrované ECC | Áno |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Komponent pre | Laptop |
| Hĺbka | 30 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 4 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Šírka balenia | 162 mm |
| Hĺbka balenia | 52 mm |
| Výška balenia | 10 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21 g |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 5908267963098 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 32 GB |
| CAS latencia: | 40 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Komponent pre: | Laptop |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Šírka balenia: | 162 mm |
| Hĺbka balenia: | 52 mm |
| Výška balenia: | 10 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21 g |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
