Goodram GR4800S564L40S/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
Kód: PAMGORSOO0099Podrobný popis
Goodram GR4800S564L40S/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM| Integrované ECC | Áno |
| Napätie pamäte | 1.1 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| CAS latencia | 40 |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Komponent pre | Laptop |
| Hmotnosť | 8 g |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19 g |
| Hĺbka balenia | 52 mm |
| Výška balenia | 10 mm |
| Šírka balenia | 162 mm |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 5908267963081 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Napätie pamäte: | 1.1 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| CAS latencia: | 40 |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Komponent pre: | Laptop |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Výška: | 3 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19 g |
| Hĺbka balenia: | 52 mm |
| Výška balenia: | 10 mm |
| Šírka balenia: | 162 mm |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
