Goodram GR5600D564L46S/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 SO-DIMM
Kód: PAMGORSOO0112Podrobný popis
Goodram GR5600D564L46S/16G pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 SO-DIMM| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Modulová konfigurácia | 2048M x 8 |
| Napätie pamäte | 1.1 |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| SPD profil | Áno |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| CAS latencia | 46 |
| Integrované ECC | Áno |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| ECC | Nie |
| Komponent pre | PC |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnosť | 8 g |
| Hĺbka | 30 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Šírka balenia | 162 mm |
| Hĺbka balenia | 52 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19 g |
| Výška balenia | 10 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 5908267964262 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Modulová konfigurácia: | 2048M x 8 |
| Napätie pamäte: | 1.1 |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| SPD profil: | Áno |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| CAS latencia: | 46 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| ECC: | Nie |
| Komponent pre: | PC |
| Výška: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Šírka balenia: | 162 mm |
| Hĺbka balenia: | 52 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19 g |
| Výška balenia: | 10 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
