Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 262-pin SO-DIMM
Kód: PAMKINSOO0222Podrobný popis
Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 262-pin SO-DIMM| Štandard JEDEC | Áno |
| Napätie pamäte | 1.1 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Integrované ECC | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Programovacie napájacie napätie (VPP) | 1,8 V |
| Aktívny čas | 28,56 ns |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Druh chladenia | Chladič |
| ECC | Nie |
| Modulová konfigurácia | 2048M x 64 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5600 MT/s |
| Komponent pre | Laptop |
| CAS latencia | 40 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Čas obnovy cyklu | 295 ns |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Čas cyklu | 48 ns |
| SPD profil | Áno |
| Olovená povrchová úprava | Zlato |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Šírka | 3,8 mm |
| Hĺbka | 69,6 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 8,4 g |
| Výška balenia | 171,4 mm |
| Hĺbka balenia | 14 mm |
| Šírka balenia | 57,1 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26,72 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 100 °C |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 740617331677 |
| Štandard JEDEC: | Áno |
| Napätie pamäte: | 1.1 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Programovacie napájacie napätie (VPP): | 1,8 V |
| Aktívny čas: | 28,56 ns |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Druh chladenia: | Chladič |
| ECC: | Nie |
| Modulová konfigurácia: | 2048M x 64 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5600 MT/s |
| Komponent pre: | Laptop |
| CAS latencia: | 40 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Čas obnovy cyklu: | 295 ns |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Čas cyklu: | 48 ns |
| SPD profil: | Áno |
| Olovená povrchová úprava: | Zlato |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Šírka: | 3,8 mm |
| Hĺbka: | 69,6 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 8,4 g |
| Výška balenia: | 171,4 mm |
| Hĺbka balenia: | 14 mm |
| Šírka balenia: | 57,1 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26,72 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 100 °C |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
