Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/s 260-pin SO-DIMM
Kód: PAMKINSOO0205Podrobný popis
Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/s 260-pin SO-DIMM| Programovacie napájacie napätie (VPP) | 2,5 V |
| Komponent pre | Laptop |
| Modulová konfigurácia | 4096M x 64 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 3200 MT/s |
| Farba | Čierna |
| ECC | Nie |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| CAS latencia | 20 |
| Čas cyklu | 45,75 ns |
| Aktívny čas | 26,25 ns |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Druh chladenia | Chladič |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 32 GB |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Čas obnovy cyklu | 350 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Šírka | 3,8 mm |
| Hĺbka | 69,6 mm |
| Šírka balenia | 57,1 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 25,45 g |
| Hĺbka balenia | 14 mm |
| Výška balenia | 171,4 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Výška prepravného balenia | 6,1 cm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 740617318371 |
| Programovacie napájacie napätie (VPP): | 2,5 V |
| Komponent pre: | Laptop |
| Modulová konfigurácia: | 4096M x 64 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 2.0 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 3200 MT/s |
| Farba: | Čierna |
| ECC: | Nie |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| CAS latencia: | 20 |
| Čas cyklu: | 45,75 ns |
| Aktívny čas: | 26,25 ns |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 32 GB |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Čas obnovy cyklu: | 350 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Šírka: | 3,8 mm |
| Hĺbka: | 69,6 mm |
| Šírka balenia: | 57,1 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 25,45 g |
| Hĺbka balenia: | 14 mm |
| Výška balenia: | 171,4 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Výška prepravného balenia: | 6,1 cm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
