Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5600 MT/s 262-pin SO-DIMM
Kód: PAMKINSOO0225Podrobný popis
Kingston Technology FURY Impact pamäťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5600 MT/s 262-pin SO-DIMM| Druh chladenia | Chladič |
| Štandard JEDEC | Áno |
| Modulová konfigurácia | 4096M x 64 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5600 MT/s |
| Čas obnovy cyklu | 295 ns |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| SPD profil | Áno |
| CAS latencia | 40 |
| Aktívny čas | 28,56 ns |
| Programovacie napájacie napätie (VPP) | 1,8 V |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Komponent pre | Laptop |
| ECC | Nie |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Čas cyklu | 48 ns |
| Olovená povrchová úprava | Zlato |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Integrované ECC | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 32 GB |
| Šírka | 3,8 mm |
| Hĺbka | 69,6 mm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka balenia | 14 mm |
| Výška balenia | 171,4 mm |
| Šírka balenia | 95,2 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 46,21 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Upozornenia | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 740617331646 |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Štandard JEDEC: | Áno |
| Modulová konfigurácia: | 4096M x 64 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5600 MT/s |
| Čas obnovy cyklu: | 295 ns |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| SPD profil: | Áno |
| CAS latencia: | 40 |
| Aktívny čas: | 28,56 ns |
| Programovacie napájacie napätie (VPP): | 1,8 V |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Komponent pre: | Laptop |
| ECC: | Nie |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Čas cyklu: | 48 ns |
| Olovená povrchová úprava: | Zlato |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Integrované ECC: | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 32 GB |
| Šírka: | 3,8 mm |
| Hĺbka: | 69,6 mm |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka balenia: | 14 mm |
| Výška balenia: | 171,4 mm |
| Šírka balenia: | 95,2 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 46,21 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Upozornenia: | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
