Pamäťový modul Patriot Memory Signature PSD48G266681S 8 GB DDR4 2666 Mhz
Kód: PAMPATSOO0037Podrobný popis
Pamäťový modul Patriot Memory Signature PSD48G266681S 8 GB DDR4 2666 Mhz| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| CAS latencia | 19 |
| Komponent pre | PC/server |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| ECC | Nie |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Výška balenia | 168 mm |
| Hĺbka balenia | 16 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,5 g |
| Šírka balenia | 53 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914025574 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| CAS latencia: | 19 |
| Komponent pre: | PC/server |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| ECC: | Nie |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Šírka: | 69 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Výška balenia: | 168 mm |
| Hĺbka balenia: | 16 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,5 g |
| Šírka balenia: | 53 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
